Apie mus

Kuriame naujus standartus naudotų automobilių rinkoje. Esame profesionalūs automobilių prekybininkai, kurie su malonumu padės Jums net tik įsigyti norimą transporto priemonę, bet ir pakonsultuos dėl automobilių eksploatacinių ypatybių, finansavimosi sprendimų bei draudimo klausimais. Perkame automobilius iš didžiausių Europos bankų ir visuomet atrenkame tik geriausius variantus. Turime aiškias gaires pagal ką vertiname naudotus automobilius, tam kad automobilis tarnautų ilgai ir jiems suteikiame garantiją.

Visuomet 100% garantuojame, kad automobilio rida tikra, o oro pagalvės nebuvo suveikusios. Pateikiame visą turimą informaciją apie automobilio aptarnavimų istoriją. Mums sąžiningumas yra didžiausia vertybė. Todėl drąsiai ir atvirai išsakome automobilių trūkumus, buvusius įvykius, kurie mums yra žinomi.

Dirbame su visais Lietuvoje veikiančiais komerciniais ir specializuotais paskolų bankais – žinome visas automobilių lizingo ypatybes, pagal kiekvieno kliento individualius poreikius nukreipsime Jus pas reikiamus specialistus, kurie Jums padės finansavimosi klausimais – čia ir dabar. Neradote Jūsų kriterijų atitinkančio automobilio? Susisiekite su mumis ir mes Jums surasime pageidaujamos spalvos ir komplektacijos automobilį. Paklausti juk nieko nekainuoja. Galime padėti realizuoti Jūsų turimą automobilį arba jį iš Jūsų nupirkti.